Maxmilian Švabinský - Duha
dobová reprodukce, rok 1941, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 44 x 52 cm, volný list, horší stav okraje
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list