Zbyšek Sion - Postava
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
litografie, rok 2010, signováno PD, číslováno 30/100, rozměr 49 x 34 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté sedmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté sedmé aukce s ukončením 8-10.11. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 13.10.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 19.9.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
lept, rok 1998, signováno PD, číslováno 91/100, rozměr 12,5 x 15 cm, volný list
Cena: 850
Aktuální cena: 850
konvolut 9x dřevoryt, každý signován, různé rozměry cca. 6 x 7 cm až 14,5 x 10 cm, volné listy