Karel Valter - Strom
serigrafie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 25,5 cm, volný list
litografie, rok 2004, signováno DU, rozměr 32 x 25 cm, volný list
olej, karton, vzadu číslo a razítko Národní galerie, rozměr 70 x 100 cm, rám, provenience: sbírka Mnichov, NSR
litografie, porcelán, talíř, rok 1981, signováno v tisku, číslováno, vzadu popis a certifikát pravosti, Berlin design, rozměr - průměr 19,2 cm
lept, akvatinta, rok 1924, signováno PD, rozměr 29,5 x 39,5 cm, volný list, soupis díla č. 393
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
litografie, rok 2010, signováno PD, číslováno 30/100, rozměr 49 x 34 cm, volný list
lept, signováno DU, číslováno 19/50, rozměr 53 x 48,5 cm, volný list
kniha včetně originální litografie, vydalo nakladatelství Svoboda roku 1948, rozměr litografie 24 x 17 cm