Loučení

Oldřich Kulhánek  - Loučení

lept, rok 1983, signováno PD, číslováno XXII/XXX, rozměr 19,5 x 13,3 cm, volný list

Zvířecí architektura

Aleš Lamr  - Zvířecí architektura

tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno UN, rozměr 43,5 x 31 cm, volný list, LD slepotiskové razítko

Jsem jako motýl

Jan Saudek  - Jsem jako motýl

báseň s originální kresbou od Jana Saudka, tuš, tužka, akvarel, papír, signováno DU "JAN", rozměr 30 x 23 cm, volný list

Genesis VIII.

Jan Hísek  - Genesis VIII.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list

Jaroslav Šerých  - Postava

lept, signováno PD, číslováno 35/75, rozměr 36 x 22 cm, volný list

Ulice

František Emler  - Ulice

temper, papír, signováno PD, rozměr 33 x 20 cm, rám, sbírka Doc. MUDr. M. Bojara CSc, vzadu razítko s podpisem