Oldřich Kulhánek - Loučení
lept, rok 1983, signováno PD, číslováno XXII/XXX, rozměr 19,5 x 13,3 cm, volný list
litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr 30 x 23 cm, volný list
tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno UN, rozměr 43,5 x 31 cm, volný list, LD slepotiskové razítko
báseň s originální kresbou od Jana Saudka, tuš, tužka, akvarel, papír, signováno DU "JAN", rozměr 30 x 23 cm, volný list
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
lept, rok 1981, signováno PD, číslováno 38/55, rozměr 7,5 x 8 cm, rám
litografie, signováno PD, číslováno 35/40, rozměr 14,5 x 10,5 cm, rám
lept, signováno PD, číslováno 35/75, rozměr 36 x 22 cm, volný list
Cena: 500
litografie, rok 1978, signováno DU, rozměr 10,3 x 14,2 cm, volný list
temper, papír, signováno PD, rozměr 33 x 20 cm, rám, sbírka Doc. MUDr. M. Bojara CSc, vzadu razítko s podpisem