Jaromír Stretti - Zamponi - Katedrála sv. Víta v zimě
barevná akvatinta, papír, rok 1912, signováno PD, rozměr 35 x 33 cm, volný list
litografie, rok 1954, signováno PD, rozměr 17,5 x 22,5 cm, volný list
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, rozměr 22 x 20 cm, volný list
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
tužka, papír, rok 1945, signováno DU, rozměr 22 x 15 cm, rám, vystaveno Praha 2017
suchá jehla, signováno PD, číslováno 19/50, rozměr 40 x 31, rám
Cena: 2600
Aktuální cena: 2600
serigrafie, rok 2011, vzadu signováno Z. Sýkora a Lenka Sýkorová, rozměr 21 x 21 cm, volný list
serigrafie, rok 1932/1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 67 x 48,5 cm, volný list
litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr 43 x 35 cm, pasparta
Cena: 38000
Aktuální cena: 38000
olej, plátno, dřevo, rok 1961, signováno PD, rozměr 40 x 34 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z pozůstalosti autora
čtyřbarevná litografie, rok 1937, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám