Můza

Adolf Born  - Můza

serigrafie, rok 1975, signováno PD, rozměr 10,7 x 7,5 cm, volný list

Křeslo II.

Tomáš Bím  - Křeslo II.

litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 4/100, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám

Bárky

Jan Trampota  - Bárky

litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, rám

Bulharsko

František Gross  - Bulharsko

Cena: 25000
Aktuální cena: 25000

olej, plátno, rok 1960, signováno PD, rozměr 25,5 x 35,5 cm, rámováno Brůžek

Oko

Oldřich Kulhánek  - Oko

lept, rok 1974, signováno PD, rozměr 25 x 19 cm, volný list

Anděl

Jan Zrzavý  - Anděl

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

litografie, rok 1920, značeno v kameni PD, rozměr papíru 22,5 x 15 cm, volný list, soupis díla Dvořák č. 16, příloha Veraikonu roč. VI. sešit 11-12