Kompozice

Josef Istler  - Kompozice

Cena: 8500
Aktuální cena: 8500

monotyp, rok 1976, signováno PD, rozměr 50 x 35 cm, volný list

Krajina

Josef Šíma  - Krajina

litografie, rok 1963, signováno PD, rozměr 42 x 42,5 cm, papír s textem 65 x 49 cm, volný list, reprodukováno v katalogu GALERIEMODERNA k výstavě Josef Šíma "Svah paměti" str. 19.

Hvězdy

Aleš Lamr  - Hvězdy

litografie, rok 2008, signováno DU, číslováno 5/30, rozměr 36 x 55 cm, volný list

Akt

Josef Mžyk  - Akt

serigrafie, rok 1976, signováno PD, rozměr 48 x 33 cm, volný list

Ile de Sein

Jan Zrzavý  - Ile de Sein

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

suchá jehla, rok 1946-47, rozměr 5,8 x 10,4 cm, volný list, vydáno jako příloha časopisu "Okénko do dílny umělcovy" IV. č. 2, soupis Dvořák č. 21

Dáma s chrtem

František Tichý  - Dáma s chrtem

Cena: 4200
Aktuální cena: 4200

litografie, rok 1947, signováno LD, rozměr 16,7 x 12,3 cm, soupis díla František Dvořák, str. 110, č. 139, volný list