Alena Kučerová - Skok do vody
suchá jehla, rok 1985, signováno PD, číslováno 1/70, rozměr 13,5 x 21,5 cm, rám, vystaveno Praha 2018
litografie, porcelán, talíř, rok 1981, signováno v tisku, číslováno, vzadu popis a certifikát pravosti, Berlin design, rozměr - průměr 19,2 cm
Cena: 18000
Aktuální cena: 18000
olej, karton, rok 1939, signováno PD, rozměr 26,5 x 36 cm, rámováno
suchá jehla, lept, pastel, rok 1990, signováno DU, číslováno II/XX, rozměr 16 x 11 cm, volný list
Cena: 750
Aktuální cena: 750
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
akvatinta, zkušební tisk, vzadu razítko Waldesova obrazárna č. 915 c, rozměr 17 x 29,5 cm, volný list
Cena: 4800
Aktuální cena: 4800
litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 52/70, rozměr 49 x 38 cm, volný list
Cena: 3300
Aktuální cena: 3300
kamenorytina, rok 1944, signováno PD, rozměr 32 x 42,5 cm, volný list