František Muzika - Přelud
Cena: 14000
Aktuální cena: 14000
olej, plátno, rok 1937, signováno vzadu a LN monogramem, rozměr 54 x 41,5 cm, rám
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
dřevoryt, rok 1946, signováno PD, rozměr 19 x 11,5 cm, rámováno
olej, plátno, rok 1937, popis a signováno vzadu a PD, rozměr 41 x 27,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013, dílo ze sbírky Františka Hudečka
Cena: 9900
Aktuální cena: 9900
laky, sololit, rok 1997, signováno vzadu, rozměr 40 x 50 cm, rám
deset barevných leptů, rok 1992, každý signován DU, číslováno 37/100, rozměr 29,5 x 20 cm, původní desky, k dílu přiložen původní nabídkový program z let 1992-93 a stvrzenka o nákupu
linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82
kolorovaná fotografie, rok 1990, signováno PD, rozměr 50,5 x 58,5 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek, Pouta lásky, str. 148
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
litografie, signováno PD ,číslováno 298/500, reprodukováno soupis grafického díla č 121, rozměr 30 x 40 cm, rám
akryl, dřevo, rok 2018, signováno LD, rozměr 20 x 15,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z ateliéru autora