Ceyx + Alcyone

Aleš Lamr  - Ceyx + Alcyone

Cena: 4000
Aktuální cena: 4000

4x dvoulist, litografie, rok 1983, každý dvoulist signován, číslováno II/XX, signováno v tiráži, náklad 100 kusů + 20 autorských, rozměr dvoulistů 30 x 42 cm, původní desky

Abstraktní kompozice

Zdeněk Rykr  - Abstraktní kompozice

tužka, papír, rok 1937, signováno PD, rozměr 20 x 23 cm, volný list, oboustranná kresba, dílo z pozůstalosti Františka Grosse, získáno přímo od rodiny

Rozprávka V.

Albín Brunovský  - Rozprávka V.

Cena: 9000
Aktuální cena: 9000

lept, rok 1984, signováno DU, rozměr 19,5 x 13,5 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 188 č. 513, volný list

Muž a žena

Olbram Zoubek  - Muž a žena

reliéfní tisk, zlaceno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list

Hra s ohněm

František Gross  - Hra s ohněm

litografie, rok 1962, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 106, č. 255, rozměr 25,7 x 33,5 cm, volný list

Caligula

Salvador Dalí  - Caligula

litografie, rok 1983, signováno PD, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1264, rozměr 41 x 30 cm, volný list