Oldřich Kulhánek - Vytržená tvář
lept, rok 1983, signováno PD, číslováno 19/70, rozměr 48,5 x 38 cm, volný list
Cena: 2000
lept, akvatinta, rok 1920, signováno PD, soupis Novák 335, rozměr 20 x 17,5 cm, volný list
Cena: 350
Aktuální cena: 350
lept, rok 1991, signováno PD, číslováno 60/100, rozměr 11 x 9,8 cm, volný list
kuličkové pero, papír, rok 1982, signováno LD, rozměr 15,7 x 12 cm, volný list, adresováno Dr. Františku Dvořákovi
socha, bronz, značeno, rok 1974, rozměr v. 10,5 cm, rozměr včetně mramorového podstavce 16 cm, certifikát pravosti přiložen, soupis Dalí str. 31
Cena: 550
Aktuální cena: 550
litografie, rok 1998, signováno DU, číslováno 24/100, rozměr 42 x 30 cm, volný list
litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr 30 x 23 cm, volný list
Cena: 2000
litografie, signováno PD, číslováno II/XX, rozměr 37,5 x 28 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1973, signováno DU, číslováno 16/70, rozměr 64 x 49,5 cm, volný list