Jan Zrzavý - Zátiší u Svatého Marka
pastel, běloba, papír, rok 1967, signováno PD, rozměr 12 x 16 cm, vystaveno Praha 2014-15, rámováno Brůžek
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
5x lept, rok 1995, každý list signován, vydáno sto číslovaných výtisků, tento má číslo 31, vydala GALERIE HONOR k sedmdesátým narozeninám Karla Chaby s texty Bohumila Hrabala, rozměr 4x 17 x 12 cm a 1x 11 x 7 cm
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
tuš, papír, rok 1977, signováno monogramem LD, rozměr 10,5 x 8 cm, volný list
litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 19/110, rozměr 30 x 42,5 cm, rám
Cena: 4500
akvarel, papír, rok 1945, signováno LD, rozměr 39 x 59 cm, rám
lept, akvatinta, rok 1931, signováno PD, soupis Novák 531, rozměr 28,5 x 22,5 cm, rám
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
lept, signováno PD, číslováno 22/23, rozměr 36 x 23,5 cm, volný list