Anna Khunová - Motýl
Cena: 250
Aktuální cena: 250
lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis
Cena: 250
Aktuální cena: 250
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, rám, vydal S.V.U. Mánes
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1970, rozměr 63,5 x 43,5 cm, volný list, vydala galerie Maeght Editeur Imprimeur
oboustranná malba, olej, sololit, signováno PD monogramem, rozměr 17 x 24 cm, vzadu pozůstalostní razítko č. 0326
báseň s originální kresbou od Jana Saudka, tuš, tužka, akvarel, papír, signováno DU "JAN", rozměr 30 x 23 cm, volný list
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
serigrafie, rok 2009, signováno PD, rozměr 33 x 32,5 cm, volný list, vydalo Nakladatelství Aulos nákladem 100 ks.
litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 27/31, rozměr 41,5 x 57,5 cm, volný list, soupis str. 144 č. 353
mezzotinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 19 x 14 cm, volný list
originální kresba tužkou, papír, rok 1986, signováno PD, rozměr 14 x 24 cm, volný list, přímý dar autora