František Gross  - Hlava

kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 15 x 10,5 cm, soupis 325, volný list

Nádvoří

Karel Chaba  - Nádvoří

suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám

Babky

Emil Orlík  - Babky

Cena: 1900

dřevoryt, konec 19 století, rozměr 9 x 8,5 cm, volný list

Chrudim 89

Oldřich Kulhánek  - Chrudim 89

Cena: 6700
Aktuální cena: 6700

jedenáct grafických listů, rok 1989, všechny signovány, rozměr papíru, každý 30 x 21 cm, volné listy, autoři: D. Benešová, J. Brázda, O. Čechová, M. Erazim, M. Houra, B. Knobloch, O. Kulhánek, P. Melan, F. Peterka, M. M. Šechtlová, L. Vilhelmová