Josef Istler - Fokalk
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
fotografie, rok 1945, signováno vzadu, rozměr 39,5 x 28 cm, volný list
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 37/70, rozměr 15 x 20 cm, soupis č. 439, volný list
kresba, tuš, akvarel, papír, rok 1929, signováno LD, rozměr 15 x 16 cm, volný list
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
6x serigrafie, rok 1982, signováno v tiráži, vydal Památník národního písemnictví a Spolek českých bibliofilů v nákladu 950 výtisků, rozměr 6x 23 x 10,5 cm
suchá jehla, rok 1942-47, signováno PD, rozměr 12,1 x 9,2 cm, volný list
Cena: 600
Aktuální cena: 600
litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 103/200, rozměr 39 x 26 cm, volný list
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
Cena: 1800
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 28/130, vzadu popis, rozměr 49 x 29,5 cm, volný list