Naděžda Synecká - Hoši se psem
Cena: 2000
lept, rok 1964, signováno PD, číslováno 2/4, rozměr 35,5 x 29 cm, volný list
Cena: 2000
Cena: 400
Aktuální cena: 400
konvolut 3x EX Libris, každý signován, rozměr: Zuzanka Jíravová, 60 x 44 mm, MUDr. Margit Klímová, 60 x 41 mm, O. K. 73 x 58 mm, volné listy
Cena: 850
Aktuální cena: 850
konvolut 9x dřevoryt, každý signován, různé rozměry cca. 6 x 7 cm až 14,5 x 10 cm, volné listy
Cena: 800
litografie, rok 1975, signováno PD, číslováno 26/95, rozměr 16 x 8,5 cm, volný list
kresba, tužka, akvarel, rok 1993, signováno a popis vzadu, vystaveno: Moderní česká kresba, Galerie Vltavín, září - říjen 2000, č. kat. 63, rozměr 30 x 44 cm, volný list
litografie, rok 1994, signováno PN, rozměr 36 x 28 cm, volný list, nahoře věnování
Cena: 7900
Aktuální cena: 7900
tuš, akvarel, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 22,5 x 28 cm, volný list
Cena: 800
Cena: 400
Aktuální cena: 400
konvolut 4x EX Libris, lept, akvatinta, EX Libris-Stano Dusík, rok 1978, sig. DU, rozměr 11 x 8 cm, Duhovka, rok 1976, sig. DU, č. 6/50, rozměr 8,5 x 7,5 cm, Město ticha, rok 1976, sig. DU, rozměr 9 x 7 cm, EX libris-Peter Clocko, rozměr 8 x 7,5 cm