Aleš Lamr - Blesk
Cena: 1900
litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 56/80, rozměr 32 x 43 cm, volný list
Cena: 1900
Cena: 800
litografie, rok 1978, signováno DU, rozměr 12,5 x 8,5 cm, volný list
konvolut 3x dřevoryt, každý signován, rozměr sova 50 x 32 mm, ryba 32 x 39 mm, jelen 40 x 38 mm, volné listy
konvolut 2x litografie, každá signována, rozměr 2x 15,5 x 10,5 cm, volné listy
dřevořez, papír, rok 2010, signováno PD, číslováno 9/25, rozměr 12 x 38 cm, volný list
konvolut 3 leptů, každý signován, rozměr 3x 14,5 x 9,5 cm, volné listy
litografie, rok 1983, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1276, rozměr 41 x 30 cm, volný list
Cena: 11500
Aktuální cena: 11500
olej, překližka, rok 1945, signováno PD, rozměr 27 x 39 cm, rám
Cena: 800
tuš, akvarel, papír, rok 1934, signováno PD, vzadu popis, rozměr 11 x 15 cm, volný list
lept, rok 2012, signováno PD, číslováno 14/64, rozměr 30 x 39,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2015-16