Albín Brunovský - Karneval
křídová litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 5/200, rozměr 19 x 24 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 75, č. 259, volný list
Cena: 2000
tužka, pastel, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 41 x 55,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
barevná litografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 64,5 x 49 cm, rámováno
litografie, rok 1977, signováno DU, číslováno 22/25, rozměr 50 x 37 cm, rám
olej, lepenka, rok 1943, signováno vzadu, rozměr 29,5 x 21 cm, vystaveno Praha 2011, reprodukováno v soupisu díla str. 149, č. 131, rámováno
lept, akvatinta, signováno PD, rozměr 37 x 36 cm, volný list
kresba, pero, tuš, papír, rok 1929, signováno DU, ilustrace ke knize "Romano Rus", rozměr 21 x 14 cm, volný list
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
akvatinta, zkušební tisk, vzadu razítko Waldesova obrazárna č. 915 c, rozměr 17 x 29,5 cm, volný list
dřevoryt, papír (japan), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list