Přehled uměleckých děl v aukci

Ležící žena

Karel Černý  - Ležící žena

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

litografie, rok 1945, signováno PD, číslováno 65/300, rozměr 24 x 29,5 cm, rám

TV Game

Jiří Anderle  - TV Game

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

suchá jehla, mezzotinta, rok 1975, signováno DU, číslováno X/X, rozměr 50 x 65,5 cm, volný list

František Hudeček  - Postava

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

tuš, papír, rok 1958, rozměr 19 x 15 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Odysseus

Jan Bauch  - Odysseus

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

lavírovaná kresba tuší, signováno PD, rok 1970, rozměr 41,5 x 30 cm, volný list

Postava ve městě

František Gross  - Postava ve městě

Cena: 500

suchá jehla, rok 1944, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 50 č. 103, rozměr 15,7 x 12 cm, volný list

Le Vin

Jiří Slíva  - Le Vin

Cena: 1400
Aktuální cena: 1600

litografie, rok 2017, signováno PD, číslováno 2/50, rozměr 24 x 30 cm, volný list