Aukční historie uměleckých děl  Devátá aukce

Vedra - Z cyklu ruce

Josef Váchal  - Vedra - Z cyklu ruce

dřevoryt, rok 1943, signováno PD, vydal ELK Praha, vzadu razítko Národní galerie, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list

Hra se psem

Alena Kučerová  - Hra se psem

tisk z perforovaného plechu, rok 1977, signováno PD, číslováno 52/60, rozměr 18,5 x 24 cm, volný list

Krajina

Jan Hísek  - Krajina

mezzotinta, rok 2004, signováno PD, číslováno 19/27, rozměr 12,4 x 12,4 cm, volný list

Figura

František Gross  - Figura

litografie, rok 1974-83, signováno PD, náklad 200 kusů, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis č. 472