Josef Váchal - Vedra - Z cyklu ruce
dřevoryt, rok 1943, signováno PD, vydal ELK Praha, vzadu razítko Národní galerie, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list
serigrafie, rok 1998, signováno PD, číslováno 115/200, rozměr 30 x 21 cm, volný list
kombinovaná technika, rok 1999, signováno DU, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list
kresba, tuš, akvarel, tužka, rok 1923, signováno PD monogramem, rozměr 18 x 25 cm, volný list
tisk z perforovaného plechu, rok 1977, signováno PD, číslováno 52/60, rozměr 18,5 x 24 cm, volný list
mezzotinta, rok 2004, signováno PD, číslováno 19/27, rozměr 12,4 x 12,4 cm, volný list
litografie, rok 1974-83, signováno PD, náklad 200 kusů, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis č. 472
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 124/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423