Tomáš Bím - Lacoste
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr 43 x 35 cm, pasparta
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
olovo, cín, zalaceno, patinováno, rok 1992, značeno na podstavci, rozměr v. 71 cm
lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 29/150, rozměr 24 x 27,5 cm, volný list
Cena: 7000
Aktuální cena: 7000
lept, mezzotinta, rok 1985, signováno DU, vydáno 51 bibliofilských výtisků, rozměr 25,6 x 17,6 cm, soupis díla č. 524, dílo oceněno 1985 ve Varně a na Bienále grafiky v Krakově 1986, volný list
litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list
pastel, běloba, papír, rok 1967, signováno PD, rozměr 12 x 16 cm, vystaveno Praha 2014-15, rámováno Brůžek
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
5x lept, rok 1995, každý list signován, vydáno sto číslovaných výtisků, tento má číslo 31, vydala GALERIE HONOR k sedmdesátým narozeninám Karla Chaby s texty Bohumila Hrabala, rozměr 4x 17 x 12 cm a 1x 11 x 7 cm
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
tuš, papír, rok 1977, signováno monogramem LD, rozměr 10,5 x 8 cm, volný list
litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 19/110, rozměr 30 x 42,5 cm, rám