Jaromír Stretti - Zamponi - Pohled na Pražský hrad
Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
dřevoryt, rok 1947, signováno PD, rozměr 12 x 8,5 cm, volný list
pastel, papír, rok 1923, značeno DU razítkem, rozměr 17,5 x 23 cm, rám, vystaveno: 2x Galerie Gmurzynska (Cologne - Kolýn nad Rýnem) a Praha 2018
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
kovaná a tepaná nerez ocel, rok 2018, značeno dole na podstavci, rozměr v. 48 cm
serigrafie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 25,5 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD v kameni, číslováno 1049/5000, rozměr papíru 43 x 36 cm, tisku 24 x 24 cm, vydalo Carnegie Museum Of Art (Pittsburgh), vzadu razítko CMOA, pasparta
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
6x originální grafický list hudebního sdružení českých umělců - grafiků, autoři: Jiří Anderle, Karel Demel, Jaroslav Hořánek, Jan A. Pacák, Jiří Slíva a Vladimír Suchánek, rok 1990, vydala Lyra Pragensis, každý list signován, úvodní text napsal teoretik Grafičanky Adolf Born, číslováno 86/200, rozměr 6x cca. 16 x 11 cm, soubor v původních deskách
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
litografie, rok 1968, signováno PD, rozměr 31 x 18 cm, volný list
fix, papír, rok 1977, signováno PD, rozměr 15 x 18,8 cm, rámováno, vystaveno Praha 2017-18
litografie, rok 1942, signováno PD, rozměr 32 x 42 cm, pasparta, vydalo nakladatelství ELK, slepotiskové razítko