Zdeněk Sýkora - Poezie struktury linie
Cena: 13500
Aktuální cena: 13500
serigrafie, rok 2009, signováno PD, rozměr 33 x 32,5 cm, vydalo Nakladatelství Aulos nákladem 100 ks, rám
Cena: 13500
Aktuální cena: 13500
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 30/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
suchá jehla, lept, rok 1973, signováno DU, číslováno VII/X, rozměr 64 x 49,5 cm, volný list
olej, sololit, rok 1972, signováno PD, rozměr 75 x 53 cm, vzadu štítek s popisem a číslem, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 6800
Aktuální cena: 6800
litografie, rok 1976, signováno DU, rozměr 25 x 39,5 cm, rám
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 3320/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti
akvarel, papír, rok 1982, signováno LD, rozměr 26 x 33 cm, rám
dřevoryt, rok 1945, signováno PD, rozměr 15 x 11,5 cm, volný list
olej, plátno, rok 1988, signováno PD, rozměr 60 x 70 cm, rám, vzadu popis