Aukční historie uměleckých děl  Sedmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Ateliér

František Gross  - Ateliér

suchá jehla, rok 1944, signováno PD, rozměr 25 x 16 cm, vystaveno VI. Bienal de Sao Paulo v roce 1961, monografie str. 48, č. 95 ( Rytmus města ) volný list

Letní noc

Jan Kotík  - Letní noc

olej, plátno, rok 1947, signováno PN, rozměr 38 x 47 cm, rám, vystaveno: Zlín, 1947, pod číslem 104, Alšova síň, 1947, pod číslem 33 a v Praze 2015, vzadu štítky

K. H. Mácha

Jan Zrzavý  - K. H. Mácha

litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list

Býti básníkem

Cyril Bouda  - Býti básníkem

suchá jehla, rok 1981, signováno PD včetně signatury Jaroslava Seiferta, rozměr 18,5 x 10,5 cm, volný list, jako příloha k básni

Alena Kučerová  - Postava

lept, rok 1974, signováno PD, číslováno 7/50, rozměr 35 x 50 cm, volný list