František Gross - Ateliér
suchá jehla, rok 1944, signováno PD, rozměr 25 x 16 cm, vystaveno VI. Bienal de Sao Paulo v roce 1961, monografie str. 48, č. 95 ( Rytmus města ) volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
olej, plátno, rok 1947, signováno PN, rozměr 38 x 47 cm, rám, vystaveno: Zlín, 1947, pod číslem 104, Alšova síň, 1947, pod číslem 33 a v Praze 2015, vzadu štítky
suchá jehla, 50.tá léta, signováno PD, číslováno 18/18, rozměr 49 x 39 cm, volný list
litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 27/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
suchá jehla, rok 1981, signováno PD včetně signatury Jaroslava Seiferta, rozměr 18,5 x 10,5 cm, volný list, jako příloha k básni
dřevoryt, rok 1947-48, signováno PD, rozměr 35 x 27,5 cm, rám
olej, sololit, rok 1964, vzadu popis a signatura, rozměr 50 x 70 cm, rám, 2x vystaveno: Goltzova tvrz a Praha
lept, rok 1974, signováno PD, číslováno 7/50, rozměr 35 x 50 cm, volný list
socha, bronz, rok 1927, značeno monogramem, soupis NG Praha, strana 276, č. 372, rozměr v. 44 cm