Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 21/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
suchá jehla, lept, mezzotinta, koláž, rok 1980, signováno PD, číslováno 20/35, rozměr 96 x 64 cm, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
lept, signováno PD, číslováno 193/200, rozměr 21 x 25 cm, rám
kombinovaná technika, rok 1979, signováno PD, číslováno 62/125, rozměr 40 x 23,5 cm, rám
fotografie, rok 1987, signováno PD, rozměr 31 x 33 cm, rám, reprodukováno: Jan Saudek, fotograf český str. 229
olej, akryl, karton, rok 2002, signováno PD, rozměr 29,5 x 42 cm
akvarel, uhel, papír, rok 1961, signováno PD, rozměr 31 x 43,5 cm, volný list
dřevoryt, rok 1913, signováno PD, rozměr 15 x 20 cm, rámováno, soupis díla Dvořák č. 5
akvarel, papír, rok 1954, signováno PD, rozměr 34 x 43 cm, rám, vystaveno Praha 2019
litografie, rok 2007, signováno DU, číslováno aut. tisk, rozměr 26 x 17 cm, volný list