Aukční historie uměleckých děl  Jednadvacátá aukce

Zátiší

František Gross  - Zátiší

akvarel, papír, signováno PD, rozměr 35 x 28 cm, dílo z pozůstalosti autora

Jaroslav Kaiser 70

Různí Autoři  - Jaroslav Kaiser 70

47 grafických listů, rok 1989, každý signován, autoři: M. Rittstein, J. Hořánek, V. Suchánek, O. Čechová, K. Beneš, atd. různé rozměry

Loď na moři

Jan Zrzavý  - Loď na moři

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 34

Vesnice

Josef Tockstein  - Vesnice

Cena: 300
Aktuální cena: 300

akvarel, papír, rok 1966, signováno PD, oboustranná malba, vzadu pozůstalostní razítko K 1043, rozměr 29,5 x 42 cm, volný list

Ženy všech velikostí

Jan Saudek  - Ženy všech velikostí

fotografie, rok 1997, signováno PD, rozměr 29,5 x 24,5 cm, volný list, reprodukováno Jan Saudek - fotograf český, str. 440, certifikát pravosti přiložen

Bílé rytmy na černém

František Kupka  - Bílé rytmy na černém

dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list,vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.