Ludmila Jiřincová - K. J. Erben - Kytice
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, celý soubor v originálních deskách
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, kniha, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm, soupis Dvořák č. 23
suchá jehla, mezzotinta, rok 1975, signováno DU, rozměr 49 x 66 cm, volný list
serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, rám, certifikát pravosti přiložen
kniha, 5x serigrafie, rok 2005, každá signována vzadu, vydal Aulos, číslováno 42/70, rozměr 28 x 28 cm
lept, rok 1989, signováno PD, aut. tisk 6/10, rozměr 7 x 10,5 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 10/70, rozměr 49 x 38 cm, volný list
serigrafie, rok 1975, signováno PD, číslováno 64/100, rozměr papíru 54 x 38 cm, volný list
linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82