Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá sedmá aukce

Vítáme Vás na dvacáté sedmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté sedmé aukce s ukončením 8-10.11. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 13.10.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 19.9.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Karel Hynek Mácha - Máj

Jan Zrzavý  - Karel Hynek Mácha - Máj

Cena: 500

3x světlotisk děl z roku 1924, vydalo nakladatelství Aventinum (dříve Artia) v roce 1990, se svolením ing. Otakara Štorcha, syna Dr. Otakara Štorcha-Mariena, rozměr cca. 3x 51 x 33 cm, volné listy

Dno lampy

Josef Šíma  - Dno lampy

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

tuš, papír, rok 1965, rozměr 13 x 12 cm, rám, vystaveno Praha 2011

Jádro

Jiří John  - Probuzení

lept, rok 1967, signováno PD, číslováno 16/30, rozměr 29 x 20,5 cm, rám, vystaveno Praha 2018

Lunapark večer

Zdeněk Miler  - Lunapark večer

kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 34 x 60,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, vzácné dílo ještě před změnou jména autora (Zdeněk Müller)

Radioaktivní ryba

Vladimír Boudník  - Radioaktivní ryba

aktivní grafika, rok 1958, signováno PD, číslováno 33/100, rozměr 9,5 x 11 cm, volný list, reprodukováno v soupisu díla, ohnutý roh mimo tiskovou plochu

Papoušek

Petr Nikl  - Papoušek

serigrafie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, rozměr 23 x 28 cm, rozměr papíru 100 x 70 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Cochinchine

Adolf Born  - Cochinchine

akvarel, papír, rok 2008, signováno PD, rozměr 33 x 22 cm, rám, dílo z ateliéru autora