František Gross - Figura - Žena
litografie, rok 1985, signováno DU, soupis č.483, rozměr 20,5 x 19,5 cm, volný list
Vítáme Vás na třetí aukci GALERIE MODERNA s ukončením 15-17.2.2016, aukce byla zahájena
Cena: 400
Aktuální cena: 400
socha, čedič, železo, rok 2014, značeno, rozměr v.8 cm, š.12 cm
Cena: 500
5x mezzotinta, rok 1985, každá signována, náklad 100 kusů, vydáno k nedožitým básníkovým pětaosmdesátinám, rozměr 5x 20 x 16 cm
lept, rok 1978, signováno PD, rozměr 9,8 x 5,2 cm, volný list
olej, karton, signováno To, pozůstalostní razítko 0289, rozměr 52 x 72,5 cm
dřevoryt, rok 1937, signováno LD, číslováno 3/25, rozměr 15 x 10 cm, volný list
Cena: 600
Aktuální cena: 600
kombinovaná technika, rok 2007-2008, signováno PD, vydalo nakladatelství "Kniha, grafika, bibliofilie", č.100/100, rozměr 13 x 11 cm, volný list
Cena: 450
Aktuální cena: 450
Cena: 1900
suchá jehla, lept, signováno DU, číslováno 161/200, rozměr 15,5 x 10,5 cm, volný list