Stín anděla

Jaroslav Válek  - Stín anděla

papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33 x 25 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Dívčí akt

Boris Jirků  - Dívčí akt

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 16/30, rozměr 22 x 15,5 cm, volný list

Strojky

František Gross  - Strojky

tužka, pero, akvarel, papír, signováno PN, rozměr 15 x 18 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Noční hlídka

Tomáš Bím  - Noční hlídka

litografie, signováno DU, číslováno 50/65, rok 2005, rozměr 60,5 x 42,5 cm, volný list

Basted

Oldřich Jelen  - Basted

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno A.T. III./XXIX A.T., rozměr 20 x 14 cm, volný list

Zbyšek Sion  - Postava

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

litografie, rok 2010, signováno PD, číslováno 30/100, rozměr 49 x 34 cm, volný list