Tomáš Hřivnáč - První cesta
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
suchá jehla, rok 2007, signováno PD, číslováno aut. tisk, rozměr 25 x 34 cm
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33 x 25 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 16/30, rozměr 22 x 15,5 cm, volný list
tužka, pero, akvarel, papír, signováno PN, rozměr 15 x 18 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
litografie, signováno DU, číslováno 50/65, rok 2005, rozměr 60,5 x 42,5 cm, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno A.T. III./XXIX A.T., rozměr 20 x 14 cm, volný list
2x serigrafie, rok 1989 a 1991, 2x signováno, rozměr 13 x 10,5 a 13,5 x 10,5 cm, volné listy
litografie, rok 2011, signováno DU, rozměr 17 x 10 cm, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
litografie, rok 2010, signováno PD, číslováno 30/100, rozměr 49 x 34 cm, volný list