Jaroslav Válek - Váza
Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017
Cena: 2000
akvarel, pastel, papír, rok 1960, signováno LD, rozměr 29 x 25 cm, volný list
Cena: 5200
Aktuální cena: 5200
suchá jehla, lept, rok 1982, signováno DU, číslováno 9/50, původní dílo bez kresby, rozměr 40 x 33 cm, volný list
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
litografie, signováno PD ,číslováno 298/500, reprodukováno soupis grafického díla č 121, rozměr 30 x 40 cm, rám
tuš, tužka, papír, rok 1924, signováno PD a LD monogramem, rozměr 16,5 x 14 cm, volný list
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
kresba tuší, rok 1989, signováno PD, rozměr 50 x 26 cm, volný list
suchá jehla, rok 1966, signováno PD, číslováno 3/5, rozměr 49,5 x 49 cm, volný list, vystaveno a citováno v katalogu "O, Č - GRAFIKA", galerie Hollar, Praha 1970, č. kat. 5
Cena: 8800
Aktuální cena: 8800
soubor 8x lept, rok 1996, všechny signovány, jednobarevná varianta, vydáno 40 + 10 výtisků u příležitosti XXVI. kongresu F.I.S.A.E. rozměr 8x 13 x 9 cm, volné listy
Cena: 4500
litografie, nesignováno, rok 1971, rozměr 69 x 48,5 cm, volný list
akvatinta, signováno PD, rozměr 26 x 31 cm, vzadu věnování, rám