Aukční historie uměleckých děl  Osmá aukce

Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017

Váza

Jaroslav Válek  - Váza

leptaná ocel, rok 2014, značeno, rozměr 6 x 6 x 20 cm

Okno

Oldřich Smutný  - Okno

Cena: 5500
Aktuální cena: 5500

kresba tuší, rok 1989, signováno PD, rozměr 50 x 26 cm, volný list

Město zvané Řím

Olga Čechová  - Město zvané Řím

suchá jehla, rok 1966, signováno PD, číslováno 3/5, rozměr 49,5 x 49 cm, volný list, vystaveno a citováno v katalogu "O, Č - GRAFIKA", galerie Hollar, Praha 1970, č. kat. 5

Soubor grafických listů

Josef Istler  - Soubor grafických listů

Cena: 8800
Aktuální cena: 8800

soubor 8x lept, rok 1996, všechny signovány, jednobarevná varianta, vydáno 40 + 10 výtisků u příležitosti XXVI. kongresu F.I.S.A.E. rozměr 8x 13 x 9 cm, volné listy