František Kupka - Bílé rytmy na černém
dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
tuš, papír, rok 1945, signováno LD, rozměr 22 x 15 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
akryl, plátno, rok 1994, signováno vzadu, rozměr 33 x 24 cm, dílo z ateliéru autora
litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 20/40, rozměr 42,5 x 31,3 cm, volný list
Cena: 3200
Aktuální cena: 3200
suchá jehla, rok 1977, signováno PD, číslování 12/30, rozměr 54 x 66,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
litografie, rok 1961, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla str. 102 č. 239,240,241,242, rozměr 51,5 x 52 cm, volný list
tužka, papír, signováno PD, rozměr 14 x 20 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse, získáno od rodiny