Aukční historie uměleckých děl  Čtrnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

František Hudeček  - Postava

tuš, papír, rok 1945, signováno LD, rozměr 22 x 15 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Jiří Slíva - XXXXL

Jiří Slíva  - XXXXL

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 20/40, rozměr 42,5 x 31,3 cm, volný list

Koně

Jaroslav Vožniak  - Koně

Cena: 3200
Aktuální cena: 3200

suchá jehla, rok 1977, signováno PD, číslování 12/30, rozměr 54 x 66,5 cm, volný list

Josef Istler  - Hlava

olej, papír, signováno PD, rozměr 46 x 33,5 cm, volný list