Victor Vasarely - Zebry
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
serigrafie, rok 1987, signováno PD, číslováno 8/70, rozměr 21 x 25,5 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
tužka, papír, rok 1932, rozměr 17 x 21 cm, rám, vystaveno Praha 2014, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 49000
Aktuální cena: 49000
kvaš, papír,, rok 1942, signováno PD, rozměr 25 x 36 cm, rám
litografie, rok 2006, signováno PD, číslováno 101/189, rozměr 38 x 32 cm, volný list
fix, tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Jitky Kobrové
litografie, rok 1945, signováno PD, vlevo dole věnování, rozměr 34 x 27 cm, volný list
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
3x serigrafie, rok 1984, 1987 a 1990, 3x signován Neprakta, 1x signováno Švandrlík, rozměr 15 x 10,5 cm, 10,5 x 15 cm a 21 x 10,5 cm, volné listy
litografie, rok 1969, signováno LD, ze souboru S. N. C. F, rozměr papíru 99 x 62,5 cm, rozměr výřezu 74 x 54 cm, soupis díla Michler-Löpsinger 1229, str. 129, volný list
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13,3 cm, volný list
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 24/90, rozměr 63 x 24 cm, rám