Aukční historie uměleckých děl  Šestnáctá aukce

Věž

Václav Tikal  - Věž

Cena: 23000
Aktuální cena: 23000

tempera, plátno, rok 1965, signováno DU, rozměr 30 x 25 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Fontána

František Kupka  - Fontána

suchá jehla, rok 1921, značeno v kameni PD, rozměr 23,5 x 16 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 5.

Václav Zykmund  - Hlava

tuš, papír, rok 1943, signováno PD, rozměr 27,5 x 18 cm, rám

Muž

Jan Štursa  - Muž

Cena: 800

litografie, signováno PD, rozměr 19 x 10 cm, rám

Tvar

Milan Dobeš  - Tvar

serigrafie, rok 1985, signováno DU, rozměr 24 x 20 cm, rám, vystaveno Praha 2011