Aukční historie uměleckých děl  Sedmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Ataka

Ivan Komárek  - Ataka

Cena: 500

litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 32/95, rozměr 43 x 59,5 cm, volný list

Strom

Karel Valter  - Strom

serigrafie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 25,5 cm, volný list