Aukční historie uměleckých děl  Osmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Miroslav Šnajdr  - Bez názvu

pastel, papír, rok 2010, signováno PD, rozměr papíru 40 x 30 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Pythagoras

Josef Istler  - Pythagoras

litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list

Má vlast  VI.

Karel Demel  - Má vlast VI.

Cena: 900
Aktuální cena: 900

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Akt

František Drtikol  - Akt

příležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola, vydáno roku 1972, rok vzniku fotografie 1914, signováno v tisku, rozměr 30 x 21,5 cm, volný list, razítko Umělecko průmyslové muzeum, grafická sbírka