Josef Šíma - Sacre et Massacre de L´amour de R. Gilbert-Lecomte
litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr 30 x 23 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
pastel, papír, rok 2010, signováno PD, rozměr papíru 40 x 30 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
aktivní grafika, rok 1957-66, signováno DU, rozměr 31 x 23,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020
litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list
Cena: 2300
Aktuální cena: 2300
litografie, porcelán, talíř, rok 1981, signováno v tisku, číslováno, vzadu popis a certifikát pravosti, Berlin design, rozměr - průměr 19,2 cm
litografie, aut. tisk, signováno PD, rozměr 30 x 25 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
příležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola, vydáno roku 1972, rok vzniku fotografie 1914, signováno v tisku, rozměr 30 x 21,5 cm, volný list, razítko Umělecko průmyslové muzeum, grafická sbírka
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 122/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423
lept, rok 1975, signováno PD, aut. tisk, rozměr 64,5 x 49,5 cm, volný list