Aukční historie uměleckých děl  Devatenáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Koridor 2

Karel Malich  - Koridor 2

serigrafie, rok 1960/2007, signováno vzadu, číslováno 14/20, rozměr 42 x 59 cm, volný list

Postavy

Jitka Válová  - Postavy

litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 51/100, rozměr 48,5 x 32,5 cm, volný list

Krtek a raketa

Zdeněk Miler  - Krtek a raketa

9x pastel, tuš, akvarel, papír, rok 1966, rozměr cca. 8x 27 x 35 cm a 1x 10,5 x 29,5 cm, volné listy

Pohár

Ota Janeček  - Pohár

suchá jehla, rok 1944, signováno PD, číslováno 3/9, rozměr 7,8 x 6 cm, volný list