Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 15/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
olej, dřevo, rok 1950, signováno PD, rozměr 18 x 20,5 cm, rám, soupis obrazového díla Kamila Lhotáka číslo 855/5.
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
fotografie, signováno PD, rozměr 30 x 24 cm, volný list, certifikát pravosti přiložen
serigrafie, rok 1968, signováno vzadu, rozměr 42 x 59 cm, volný list
litografie, rok 1963, signováno PD, číslováno 46/50, rozměr 42 x 42,5 cm, rám
akvarel, papír, rok 1995, signováno vzadu, rozměr 7,5 x 21 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019
barevná litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 28,5 x 17 cm, rám
kniha, 2x grafický list, Josef Šíma (krystal, dřevoryt) a František Tichý (hlava černocha, litografie) každý list signován, rozměr Krystal 19,5 x 15,5 cm, Hlava černocha 25,5 x 18 cm