Václav Boštík - Hermann Hesse - Večerní mraky
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13,3 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté sedmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté sedmé aukce s ukončením 8-10.11. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 13.10.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 19.9.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
litografie, rok 1940, signováno PD, rozměr 33 x 28 cm, rám, soupis Dvořák č. 22
litografie, rok 1977, signováno DU, číslováno 1/25, rozměr 50 x 37 cm, rám, vystaveno Praha 2022
Cena: 25000
Aktuální cena: 25000
litografie, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 62 x 25 cm, rám, soupis díla J. Rennert a A. Weill, str. 263, obr. 72, horší stav
olej, sololit, rok 1961, signováno PD, rozměr 50 x 100 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno přímo od rodiny, vystaveno na: Výstava angažované realistické malby, Francie
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
fotografie, signováno PD, rozměr 29,5 x 37,5 cm, volný list, certifikát pravosti přiložen