Aukční historie uměleckých děl  První aukce

Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA

Mrtvým

Cyril Bouda  - Mrtvým

Cena: 800

litografie, rok 1945, signováno v kameni, rozměr 44 x 30,5 cm, volný list

Pravěk

Kamil Lhoták  - Pravěk

Cena: 3400
Aktuální cena: 3400

tuš, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 15 x 13 cm, rámováno Brůžek, vystaveno Praha 2014

Akt

Eugen Nevan  - Akt

Cena: 4500

uhel, papír, razítko z pozůstalosti Eugena Nevana, rozměr 29 x 20 cm

Stojící žena

Otto Gutfreund  - Stojící žena

Cena: 14000
Aktuální cena: 14000

tužka, akvarel, papír, restituce NGP č. K 6212, pochází z majetku J.Waldese pod č. W 2070, rozměr 28 x 23 cm