Aukční historie uměleckých děl  Čtvrtá aukce

Vítáme Vás na čtvrté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do čtvrté aukce s ukončením 11-13.4.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, aukce bude zahájena 4.3.2016

Na pláži

Lev Šimák  - Na pláži

Cena: 29000
Aktuální cena: 29000

olej, plátno, rok 1944, signováno PD, rozměr 31 x 39 cm, rám

Konvolut

Josef Tockstein  - Konvolut

Cena: 500

3x akvarel, pastel, papír, každý list signován monogramem a opatřen pozůstalostním razítkel s číslem, rozměr 1. Hlava - Postavy, 30 x 23 cm, 2. Telegrafní sloup, 29 x 21 cm, 3. Holičská kompozice, 42 x 30 cm, volné listy

Faust

Louis Icart  - Faust

Cena: 6800
Aktuální cena: 6800

akvatinta, rok 1928, signováno PD, rozměr 54 x 35 cm, rám