Arthur Rimbaud - Opilý koráb I - V.

Albín Brunovský  - Arthur Rimbaud - Opilý koráb I - V.

5x lept, mezzotinta, suchá jehla, rok 1980, vydal klub přátel v Gottwaldově. Celé album vydáno v r. 1983 Dresden, náklad 100 ks, velká cena na Mezinárodní výstavě knižního umění, Lipsko 1982, rozměr 5x 25,5 x 17,8 cm, soupis str. 166-167, č. 475-479, původní kazeta

František Gross - Hra s ohněm

František Gross  - Hra s ohněm

litografie, rok 1962, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 106 č. 255, rozměr 25,7 x 33,5 cm, volný list

Balon

Tomáš Bím  - Balon

litografie, rok 2009, signováno PD, číslováno 69/110, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

U letiště

Kamil Lhoták  - U letiště

zinkografie, akvarel, signováno PD, rozměr 14 x 9,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020