Václav Tikal - Satelity nad městem
tuš, papír, rok 1948, signováno PD, rozměr 22 x 29 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 1905, značeno v kameni, rozměr 45 x 33 cm, volný list
Cena: 10000
Aktuální cena: 10000
froasáž, akvarel papír, rok 1986, signováno DU, rozměr 42 x 29,5 cm, volný list
lept, rok 1975, signováno PD, rozměr 14 x 8,8 cm, volný list
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
4x mědirytina, rok 1981, vydala Lyra Pragensis, každá signována, číslováno 162/200, rozměr 4x 15 x 10 cm, kniha
lept, signováno DU, číslováno 72/100, rozměr 24 x 18 cm, volný list
Cena: 3700
Aktuální cena: 3700
suchá jehla, signováno DU, číslováno 32/120, rozměr 25 x 17 cm, volný list
monografie Jana Zrzavého s dvěma grafickými přílohami, Strom a Zátiší s loděmi, vázami a jablky, litografie, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm
Cena: 600
Aktuální cena: 600
litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 71/100, rozměr 11 x 15 cm, volný list
litografie, rok 2015, signováno PD, rozměr 21 x 11 cm, volný list