Plot

Tomáš Bím  - Plot

Cena: 500

litografie, signováno LD, číslováno 97/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Dívka s copem

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Dívka s copem

Cena: 4200
Aktuální cena: 4200

suchá jehla, lept, signováno PD, číslováno 2/10, rok 1922, soupis grafického díla J.Siblík, str. 76 č.43, vytištěno ve 10 exemplářích, rozměr 35 x 26,6 cm, volný list

Ležící žena

Boris Jirků  - Ležící žena

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 20/30, rozměr 16 x 23 cm, volný list

Zdeněk Miler  - Bez názvu

3x kresba, tužka, tempera, papír, ultrafán, rozměr papíru 3x cca. 33 x 44 cm, volné listy

Zjevení Janovo

Jan Hísek  - Zjevení Janovo

7x mezzotinta, rok 1985, biblický text v ekumenickém překladu, vydal Aulos v roce 1998, 77 výtisků, tento má č. 43, rozměr 7x 29,5 x 16 cm, kniha

Útvary

František Hudeček  - Útvary

Cena: 3400
Aktuální cena: 3400

tuš, papír, rok 1959, signováno PD monogramem, rozměr 14,5 x 11,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora