Chrudim 1992

Různí Autoři  - Chrudim 1992

12 grafických listů, rok 1992, každý signován, náklad 200 kusů, tento má číslo 48, rozměr papíru 30 x 21 cm, původní desky

Bretagne

František Gross  - Bretagne

Cena: 4500

akvarel, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 22,5 x 40 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Bestia triumphans II.

Jiří Anderle  - Bestia triumphans II.

suchá jehla, lept, pastel, rok 1984, signováno LD, číslováno 1/1, rozměr 63,5 x 95 cm, volný list, dílo z ateliéru autora