Oldřich Kulhánek - P.F. 1991, Homo homini porcus
lept, rok 1990, signováno DU, rozměr 11,8 x 6,9 cm, volný list
litografie, rok 1905, značeno v kameni, rozměr 45 x 33 cm, volný list
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
lept, rok 1986, signováno DU, číslováno 15/100, rozměr 25 x 16 cm, volný list
tužka, papír, rok 1935, signováno PD, rozměr 21 x 30 cm, rám
12 grafických listů, rok 1992, každý signován, náklad 200 kusů, tento má číslo 48, rozměr papíru 30 x 21 cm, původní desky
Cena: 4500
pálená hlína, dřevo, glazováno, rozměr v, š, h, 40 x 40 x 23 cm
Cena: 4500
akvarel, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 22,5 x 40 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
suchá jehla, lept, pastel, rok 1984, signováno LD, číslováno 1/1, rozměr 63,5 x 95 cm, volný list, dílo z ateliéru autora