Genesis II.

Jan Hísek  - Genesis II.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list

Karel Hynek Mácha - Máj

Jan Zrzavý  - Karel Hynek Mácha - Máj

6x světlotisk děl z roku 1924, vydalo nakladatelství Aventinum (dříve Artia) v roce 1990, se svolením ing. Otakara Štorcha, syna Dr. Otakara Štorcha-Mariena, rozměr cca. 6x 51 x 33 cm, volné listy, původní desky

Václav Tikal  - Bez názvu

tužka, papír, rok 1946, signováno LD, rozměr 23 x 31 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, vystaveno Mánes 1947, vzadu razítko

Tvary

František Hudeček  - Tvary

Cena: 4200
Aktuální cena: 4200

tuš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 20,5 x 14,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

P. F. 1969

Jiří John  - P. F. 1969

suchá jehla, rok 1968, signováno PD, číslováno 4/35, rozměr 15 x 11,5 cm, volný list, popis a podpisy A. Šimotová a J. John

Jedna z pohádek

Oldřich Jelen  - Jedna z pohádek

Cena: 600
Aktuální cena: 600

litografie, rok 2017, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list, dílo z ateliéru autora