Aukční historie uměleckých děl  Šestá aukce

Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016

Továrna

František Gross  - Továrna

uhel, papír, rok 1949, signováno PD, rozměr 24 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Vesnice - Milenci

Josef Tockstein  - Vesnice - Milenci

oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno monogramem PD, rozměr 42,5 x 22 cm, pozůstalostní razítko s č. 0323

Don Quijote

Kamil Lhoták  - Don Quijote

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

tužka, akvarel, papír, rok 1974, signováno PD, rozměr 20,5 x 15,5 cm, volný list

K.H.Mácha

Jan Zrzavý  - K.H.Mácha

litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, rámováno Brůžek