Kamil Lhoták - Pařížská nároží
9x litografie, rok 1958, vydal Hollar Praha, rozměr od 5 x 14 cm do 18 x 14 cm,
Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
lept, rok 1974, signováno DU, číslováno 67/200, rozměr 5,5 x 3,7 cm, soupis Brunovský č. 398, rám
litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, rám
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno PD monogramem, pozůstalostní razítko s číslem, rozměr 22,5 x 35,5 cm
4x lept, rok 1994-96, každý list signován, rozměr cca. 4x 12 x 8 cm, volné listy
litografie, signováno PD monogramem, rozměr 18 x 16 cm, volný list
suchá jehla, rok 1967, signováno PD, číslováno 14/20, rozměr 12 x 9 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 38/70, rozměr 15 x 20 cm, soupis č. 439, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
suchá jehla, signováno PD, číslováno 142/200, rozměr 33 x 23,5 cm, rám