Aukční historie uměleckých děl  Desátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Fáza úsmevu

Albín Brunovský  - Fáza úsmevu

lept, rok 1974, signováno DU, číslováno 67/200, rozměr 5,5 x 3,7 cm, soupis Brunovský č. 398, rám

Akt

Oldřich Kulhánek  - Akt

litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, rám

Hra - Hlava

Josef Tockstein  - Hra - Hlava

Cena: 2200
Aktuální cena: 2200

oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno PD monogramem, pozůstalostní razítko s číslem, rozměr 22,5 x 35,5 cm

Josef Istler  - Bez názvu

4x lept, rok 1994-96, každý list signován, rozměr cca. 4x 12 x 8 cm, volné listy

Doutnání podzimu

Jiří John  - Doutnání podzimu

suchá jehla, rok 1967, signováno PD, číslováno 14/20, rozměr 12 x 9 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013