Jitka Válová - Postavy
lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 68/135, rozměr 29,5 x 24 cm, volný list
Cena: 4500
akvarel, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 44 x 29 cm, volný list
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 23/90, rozměr 23 x 63 cm, volný list
Cena: 18000
Aktuální cena: 18000
Cena: 350
Aktuální cena: 350
litografie, rok 1965, signováno DU, rozměr 9 x 12 cm, papír 11 x 30 cm, volný list
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
tuš, papír, rok 1965, signováno PD monogramem, rozměr 10 x 15 cm, volný list
olej, plátno, rok 1978, signováno LD, rozměr 25 x 20 cm, rám, vzadu popis autora
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno59/70, rozměr 49 x 38 cm, volný list
barevný lept, rok 1995, signováno DU, rozměr 30 x 19,5 cm, papír 48 x 32 cm, vydáno ve 100 ks, volný list
litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, rám, vydal S.V.U. Mánes